خودروسازی


خودروسازی

خودروسازی

 خودروسازان راين

در سال ۱۳۸۲ بعنوان یکی از شرکت­های تابعه گروه صنایع خودروسازی کرمان در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و به منظور تولید خودرو، تاسیس و ثبت گردید.

طراحي و ساخت كارخانه در دو فاز به انجام رسيد و طي آن مقرر گرديد كه در فاز اول ۹۵۰۰۰ مترمربع و در فاز دوم ۲۰۰۰۰۰ مترمربع فضاي مسقف احداث گردد که هر فاز شامل سالن بدنه ، سالن رنگ و سالن تزئينات مي باشد.

فاز اول شامل سالن بدنه به مساحت ۲۳۰۰۰ مترمربع با ظرفيت استقرار ۵ خط توليد و توليد ۴۰ بدنه خودرو در ساعت ، سالن رنگ به مساحت ۴۰۰۰۰ مترمربع و ظرفيت رنگ آميزي ۲۰ خودرو در ساعت و سالن تزئينات به مساحت ۳۲۰۰۰ مترمربع و ظرفيت استقرار خطوط توليد جهت توليد ۴۰ دستگاه خودرو در ساعت مي باشد.

پس از عقد قرارداد همكاري بين شركت خودروسازان راين و شركت هيونداي موتور كره جنوبي كه يكي از ۵ شركت معتبر خودروساز در جهان مي باشد، شركت خودروسازان راين رسما توليدكننده خودروهاي هيونداي در ايران نام گرفت. پس از آن، با راه اندازي خط توليد های هیوندای ورنا (اکسنت) و آوانته (النترا) تولید در این شرکت آغاز گردید.

شرکت خودروسازان راین همواره با هدف جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات و محصولات با کیفیت؛ سعي داشته است تا خودروهايي با امكانات پيشرفته و قيمت مناسب عرضه نماید.

با توجه به عدم امکان توليد خودروهاي هيونداي به واسطه اعمال تحریمات ظالمانه، با درنظر گرفتن ظرفیت های بازار و پس از انجام مطالعات دقيق درمورد شركت هاي خودروساز معتبر، سرانجام موفق به عقد قرارداد همکاری با يكي از برترين شركت هاي خودروسازي چين به نام گریت وال گرديد.

همچنین در راستای توسعه محصولات خود این شرکت ضمن همکاری با شرکت FAW چین ،برنامه ریزی دقیقی را جهت معرفی و تولید دو خودروی راین V5 و راین D60 در سال 95 نموده است.

پرستوی آبی ارگ

شرکت خدمات و تجارت پرستوی آبی ارگ از ابتدای سال 1383 و با رسالت فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات شرکت خودروسازان راین تاسیس شد.

این شرکت با تمرکز بر روش های تسهیل فروش و ساماندهی شبکه ای مجرب از نمایندگی های فعال خدمات پس از فروش ضمن ارائه خدمات کیفی و مناسب به شهروندان و مشتریان ، بارها از سوی شرکت بازرسی و کیفیت کالا حائز رتبه برتر در حوزه جلب رضایتمندی مشتریان گردید.

همزمان با تولید خودروهای ورنا و آوانته از برند هیوندای کره در شرکت خودروسازان راین ، شرکت پرستوی آبی ارگ با هدف توسعه سبد محصولات برند هیوندای و به عنوان نخستین وارد کننده این برند خوشنام کره ای ، اقدام به واردات خودروی سوناتا به کشور نمود.

هم اکنون و در دهمین سال فعالیت ، این شرکت کماکان وظیفه فروش و ارائه خدمات پس از فروش کلیه محصولات پیشین و فعلی شرکت خودروسازان راین را بر عهده دارد.