اولین گردهمایی سالانه هلدینگ یگانه اندیش سرمایه برگزار شد


اولین گردهمایی سالانه هلدینگ یگانه اندیش سرمایه برگزار شد

پنجشنبه ۲۶ اسفند ماه سال ۱۳۹۵ هتل اسپینانس پالاس شاهد برگزاری جشن باشکوه خانواده بزرگ هلدینگ یگانه اندیش سرمایه و شرکتهای تابعه بود. در این مراسم دوستانه همکاران گردهم آمدند تا با سال ۹۵ خداحافظی کرده و همراه با یکدیگر پایان یک سال کار و تلاش را جشن بگیرند.
افتتاحیه این مراسم با تلاوت قرآن كریم و سپس نواختن سرود ملی آغاز شد. یازرلو مجری برنامه با خیر مقدم به میهمانان آغازگر جشن بود.
سپس جناب آقای دکتر فیاض مدیر عامل محترم شرکت یگانه اندیش نفت و جناب آقای مهندس قزوینی معاون مالی هلدینگ با رضایت از عملکرد سال ۹۵ و بیان پارامترهای مختلف واحدها که منجر به موفقیت شرکت شده اند، پیش بینی عملکرد بهتر در سال اینده را کردند.
در ادامه برنامه هدایای کارمندان نمونه توسط معاونت طرح و برنامه جناب آقای مهندس هاشمی و مدیر ارتباطات جناب اقای طالشیان به عزیزان تقدیم شد. در ادامه تیزر شرکت پخش شد.
مهندس محمدی مدیر عامل محترم هلدینگ یگانه اندیش سرمایه در این مراسم با تبریک سال جدید برای همکاران و پاسداشت از زحمات آنها در سالی که گذشت چکیده ای در ضمینه شرکتها و پیدایش هلدینک یگانه اندیش سرمایه ارائه نمودند. وی ضمن بیان خاطراتی از پیدایش و پیشرفت شرکتها از معاونین و مدیران قدردانی نموده و لوح تقدیری را به آنها دادند.
مراسم با صرف ناهار و ارایه هدایا به کارمندان و فرزندانشان به پایان رسید.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۴