گردهمایی مدیران و کارکنان هلدینگ یگانه اندیش سرمایه و شرکت های تابعه با حضور مدیر عامل هلدینگ برگزار شد


گردهمایی مدیران و کارکنان هلدینگ یگانه اندیش سرمایه و شرکت های تابعه با حضور مدیر عامل هلدینگ برگزار شد

آرمین محمدی در جمع خانواده هلدینگ یگانه اندیش سرمایه گفت: تلاشمان هدفمند و در راستای پیشرفت و تعالی کشورمان می باشد.
در این گردهمایی که با حضور اعضای هیأت مدیره، مدیران عامل و کارکنان شرکتهای گروه برگزار گردید، آرمین محمدی مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری یگانه اندیش سرمایه گفت: وظیفه همه ما تلاش هدفمند با نیت کمک به توسعه کشور است.
وی اظهار داشت : شرایط اقتصادی کشور کار را برای تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی سخت نموده و گاهی بعضی برخوردها از سوی دست اندرکاران اجرایی و مدیران بانکی که باید نقش تسهیل گر را ایفا نمایند صورت می گیرد که گویی دقیقاً در مقابل کارآفرینان قرار می گیرند و روند کار را دچار مشکلات مضاعف می کنند.
محمدی افزود: به هر حال کارآفرینان واقعی در هر شرایطی نباید دست از تلاش بکشند و همواره با وجود همه کاستی ها و نامهربانی ها، باید هدف و نگاه بلند مدت داشته باشیم و به توسعه و پیشرفت کشور فکر کنیم و آن را دنبال کنیم.
مدیرعامل هلدینگ یگانه اندیش سرمایه ادامه داد:
از یکایک همکارانم در این مجموعه فعال خصوصی می خواهم سهم و نقش خود را در این مسیر بدانند و با ذهن متمرکز و نگاه هدفمند در کنار مدیران خود از هیچ تلاشی مضایقه نکنند و مطمئن باشند هریک از ما به سهم و زعم خود می توانیم در توسعه کشور عزیزمان نقش ایفا نماییم .
در این گردهمایی مدیران عامل شرکت های تابعه گزارش عملکرد ۴ ماهه ابتدای سال ۹۷ را ارائه کردند.

WhatsApp Image 2018-07-22 at 12.10.12 WhatsApp Image 2018-07-22 at 12.12.54 WhatsApp Image 2018-07-22 at 12.13.41 WhatsApp Image 2018-07-22 at 12.14.18

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۳۱